Cialis Ne İşe Yarar?

Cialis, özellikle erkeklerin psikolojik olarak uyarılmasıyla beraber oldukça etkili olacaktır. Cialis ilacınını insan vücuduna nasıl nüfuz ettiğini tam manasıyla anlamak için sorunlu olan bir erkeğin ne şekilde ereksiyon elde ettiğini anlamak gereklidir. 

Bir erkek, zihinsel olarak uyarıldığı zaman penisin erektil olan dokusundaki sinirsel sistemler nitrik oksit salgılamaya başlar. Nitrik oksit, siklik guanosin monofosfat ismi verilen ve kasılmaya başlayan maddeleri üreten önemli bir enzimi uyarmaktadır. Bu durum, düz olan kastaki hücreleri önemli ölçüde rahatlatır. Bunun sonucunda ise penisin iç kısmında bulunan arterler tam manasıyla genişlemeye başlar ve kan, penis bölgesine çok daha kolay bir şekilde akar. 

Bir başka sonucu ise, penisin erektil dokusunun tamamen kanla dolması işlemidir. Bu her iki aktivite de ereksiyon yani sertleşme ile sonuçlanmaktadır. Cialis, düz olan kas alanlarındaki siklik guanosin monofosfat formunu koruyarak ilerlemeye başlar. Cialis’in başarılı bir şekilde etki edebilmesi için erkeklerin psikolojik olarak da tam manasıyla uyarılması gerekir. Şayet cinsel aktivite öncesinde psikolojik manada uyarılma olmaz ise beyin, olası bir nitrik oksidin aktif olarak hareketini tetiklemez ve bundan dolayı da yoğun bir siklik guanosin monofosfat düzeyi üretilmez.

Hemen Sizi Arayalım

error: KAPALI